היתרונות של עיסוי אירוטי לעומת עיסוי רגיל

סגנון העיסוי שמשלב מגע בעל נופך מיני שונה לגמרי מהעיסוי הרגיל שבו מסתפקים בחיכוך, שפשוף ולחיצה על נקודות מסוימות בגוף בלבד. למרות ששני סוגי העיסויים מתאימים לגברים ונשים בגילאים שונים, רק הסגנון האירוטי מבטיח תחושת סיפוק וערך מוסף. בנוסף, כיום כבר אפשר להזמין סגנונות עיסוי כאלה באופן דיסקרטי ואנונימי. השאלה המתבקשת היא מה היתרון של הסגנון האירוטי וכיצד הוא בא לידי ביטוי.

 

היתרון המובהק והברור של סגנון עיסוי אירוטי הוא תחושת הסיפוק שאליה ניתן להגיע. בעוד בעיסוי רגיל מנסים להקל על כאבי שרירים ולהפחית עומס על הגוף, בסגנון האירוטי המטרה היא להביא את המטופל לעונג שלא ניתן להגיע אליו בדרכים אחרות. זו גם הסיבה בגללה הסגנון האירוטי מחייב תשומת לב רבה לפרטים ונגיעות עדינות בחלקים הכי רגישים של הגוף.

 

עיסוי אירוטי

 

 

איך מבצעים את הסגנון האירוטי?

גם מבחינה טכנית יש הבדלים בין הסגנון האירוטי והמסורתי. ראשית, את העיסוי הזה מבצעים על מיטות טיפול סטנדרטיות אך מכל שאר הבחינות הוא שונה לגמרי. אפשר למשל לראות את השוני בכך שהמטופלים שוכבים על הבטן בלי בגדים בכלל, עם הראש מונח בתוך שקע ובעירום מלא שמעניק תחושת קרבה וביטחון.

 

שנית, העיסוי מבוצע על ידי גברים ונשים שיודעים מה לעשות על מנת לשחרר את המטופל ולהביא אותו לסיפוק המתאים. המטפלים עוברים הכשרה ארוכה והם צוברים מספיק ניסיון בשביל לשלב את הסגנון האירוטי עם אמצעים כמו ידיים, לשון, כפפות ולפעמים גם ויברטורים. אלו מטבע הדברים אמצעים שלא משמשים את העיסוי הרגיל, אך בסגנון האירוטי יש להם המון משמעות ונוכחות.

 

מי שעובר עיסוי אירוטי מרגיש כבר בתוך דקות ספורות את ההבדל בינו לבין הסגנון הרגיל. באמצעות הסגנון האירוטי ניתן לשחרר את כל הגוף והנפש, להרפות את השרירים וליהנות ממגע עדין ומלטף. העיסוי בסגנון אירוטי לא דורש הכנה מוקדמת אלא רק שמירה על ראש פתוח לחוויות חדשות. בעזרת הסגנון האירוטי ניתן לפרוץ את הגבולות הרגילים של העיסוי ולהגיע לעולמות מפתיעים של הרפתקאות וריגושים.